אוזניות אלחוטיות לריצה

אוזניות אלחוטיות לריצה

בכדי להבין למה בדיוק צריך אוזניות אלחוטיות לריצה, ועוד לפני שתקבלו המלצה לאוזניות אלחוטיות לריצה, אתם צריכים קודם כל להבין מה ריצה גורמת לכם ומה חלקן של האוזניות בסיפור.

אתחיל מההתחלה, בתור אחד שלא ממש מכיר ספורט כל כך או לא כל כך ספורטיבי בכללי, החליט שהוא מתחיל כושר בשביל להוריד קצת במשקל, מפה לשם, התחלתי גם קרוספיט, (למי שלא יודע מה זה אומר, ועם כל הטוב שהגיע עם הקרוספיט, (שזה בעיקר 10 קג פחות) היה גם את החלק הרע, שזה הקורונה.

ברגע שהקורונה הגיעה, חזרתי לשבת בבית ולא להתאמן (אחרי הרגל של חצי שנה של ספורט, שזה לגמרי לא אני) אז לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, עד שהגיע המאמן שלי לקרוספיט ואמר לי "אל תהיה עצלן, רוץ קצת בחוץ, שים מוזיקה או משהו כדי לא להשתעמם".

וזה בדיוק מה שעשיתי – קניתי בגדי ריצה

ברגע שקונים בגדים לריצה, אנחנו מרגישים אחרת כבר, אין מה לעשות, אפשר להרגיש את החלק הספורטיבי שלנו ומתחילים להיראות בהתאם. אבל מה, האוזניות שהתרגלתי לעבוד איתם במשרד, האיירפודס של אפל, כל הזמן מחליקות לי, ולפני שתקראו לאוזניים שלי בשמות גנאי, כדאי שתדעו, כשאתם רצים ומתחילים להזיע, אם זה לא משהו שיש לו תושבת כלשהי, אין לו שום סיבה להישאר באוזניים שלכם. בקיצור: אין ברירה אלא לקנות אוזניות לריצה.

אוזניות אלחוטיות מומלצות לריצה – Powerbeats Pro

מה הכוונה? פשוט מאוד, בתור אחד שחולה על אפל ועל כל מוצריהם, קלטתי שיש אוזניות נוספות שקשורות אליהן אבל בעיקר נועדו לספורטיבים שבינינו, ולמרות שאני לא כל כך נמנה בין כל אלו (בטח לא אלו שנמצאים בסרטון פה בעמוד) אני בטוח שחייב משהו שלא יזוז לי מהאוזן.

אז החלטתי לתת לכם הטיפ הטוב ביותר שלי, או שתלכו על הגרסה היקרה שלהן, אוזניות פרו ביטס של דרה (יודעים שאפל קנו את ביטס כן?)

תתכוננו – בישראל הן עולות 990 ש"ח בכל חנות כמעט, ובעיקר כמובן idigital, לפני שאתם רצים לקנות אותן שם, תקנו אותן רק באמזון, עשיתי לכם חיים קלים, לחצו כאן למחיר הטוב ביותר של האוזניות האלו.

עכשיו אחרי שראיתם את הפרסומת האדירה הזו, תזכרו, מדובר באוזניות סופר יקרות אבל בהחלט שוות כל שקל, גם אם קונים אותן ב-1000 ש"ח, לא אומר שגם אתם צריכים (אלא אם כן אתם כמוני ורוצים מעכשיו-לעכשיו ואז כן, סיפור אחר)

 

מעדיפים אוזניות אלחוטיות לריצה זולות יותר?

יש כמה אוזניות אלחוטיות לריצה מומלצות גם במחירים זולים יותר, למשל כמו:

  • אוזניות ספורט אלחוטיות של Avantree – 59 שח בלבד – לקניה

 

יואב בן אריה
יואב בן אריה

איש שיווק, מוזיקאי ואוהב לרוץ כ-50 ק"מ בחודש, (לא בטוח שאני נראה ככה אני יודע), אבל בתור שני כובעי התחביבים האלו, אני מכור לסאונד איכותי. ולכן, אחרי שבחרתי בעצמי כל זוג אוזניות אלחוטיות בהתאם לצרכים שלי, החלטתי לשתף את כל מה שאני יודע על הבחירה הנכונה ביותר עבור הצורך הנכון ביותר.

אודות iBuds

אני אוהב מוזיקה, אני אוהב לרוץ, מאז ששניהם התחברו – אני לא מפסיק לבדוק את כל האוזניות בישראל. 

באותו נושא