אוזניות אלחוטיות לריצה

אוזניות אלחוטיות לריצה

בכדי להבין למה בדיוק צריך אוזניות אלחוטיות בכלל שונות בין הליכה או יום יום כזה או אחר לבין ריצה, אתם צריכים קודם כל להבין מה ריצה גורמת לכם ומה חלקן של האוזניות בסיפור

אתחיל מההתחלה, בתור אחד שלא ממש מכיר ספורט כל כך או לא כל כך ספורטיבי בכללי, החליט שהוא מתחיל כושר בשביל להוריד קצת במשקל, מפה לשם, התחלתי גם קרוספיט, (למי שלא יודע מה זה אומר, מוזמן לבקר באתר הזה) ועם כל הטוב שהגיע עם הקרוספיט, (שזה בעיקר 10 קג פחות) היה גם את החלק הרע, שזה הקורונה.

ברגע שהקורונה הגיעה, חזרתי לשבת בבית ולא להתאמן (אחרי הרגל של חצי שנה של ספורט, שזה לגמרי לא אני) אז לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, עד שהגיע המאמן שלי לקרוספיט ואמר לי "אל תהיה עצלן, רוץ קצת בחוץ, שים מוזיקה או משהו כדי לא להשתעמם"

וזה בדיוק מה שעשיתי – קניתי בגדי ריצה

ברגע שקונים בגדים לריצה, אנחנו מרגישים אחרת כבר, אין מה לעשות, אפשר להרגיש את החלק הספורטיבי שלנו ומתחילים להיראות בהתאם. אבל מה, האוזניות שהתרגלתי לעבוד איתם במשרד, האיירפודס של אפל, כל הזמן מחליקות לי, ולפני שתקראו לאוזניים שלי בשמות גנאי, כדאי שתדעו, כשאתם רצים ומתחילים להזיע, אם זה לא משהו שיש לו תושבת כלשהי, אין לו שום סיבה להישאר באוזניים שלכם.

אוזניות אלחוטיות לריצה – האוזניות שלא עוזבות את האוזניים

מה הכוונה? פשוט מאוד, בתור אחד שחולה על אפל ועל כל מוצריהם, קלטתי שיש אוזניות נוספות שקשורות אליהן אבל בעיקר נועדו לספורטיבים שבינינו, ולמרות שאני לא כל כך נמנה בין כל אלו (בטח לא אלו שנמצאים בסרטון פה בעמוד) אני בטוח שחייב משהו שלא יזוז לי מהאוזן.

אז החלטתי לתת לכם הטיפ הטוב ביותר שלי, או שתלכו על הגרסה היקרה שלהן, אוזניות פרו ביטס של דרה (יודעים שאפל קנו את ביטס כן?)

תתכוננו – בישראל הן עולות 990 ש"ח בכל חנות כמעט, ובעיקר כמובן idigital, לפני שאתם רצים לקנות אותן שם, תקנו אותן רק באמזון, עשיתי לכם חיים קלים, לחצו כאן למחיר הטוב ביותר של האוזניות האלו.

עכשיו אחרי שראיתם את הפרסומת האדירה הזו, תזכרו, מדובר באוזניות סופר יקרות אבל בהחלט שוות כל שקל, גם אם קונים אותן ב-1000 ש"ח, לא אומר שגם אתם צריכים (אלא אם כן אתם כמוני ורוצים מעכשיו-לעכשיו ואז כן, סיפור אחר)

אבל אם יש לכם סבלנות של כמה ימי עבודה ומשלוח, עדיף לכם לקנות מאמזון בכמעט חצי מחיר, מדובר פה בכמה מאות שקלים של הבדל, חבל לפספס את המחירים האלה.

מעדיפים אוזניות אלחוטיות לריצה זולות יותר?

יש כמה אוזניות אלחוטיות מעולות גם במחירים זולים יותר, למשל כמו:

  • אוזניות ספורט של Avantree – 59 שח בלבד – לקניה
  • אוזניות ספורט של שיומי – 139 שח – לקניה
  • אוזניות ספורט של פיוניר – 310 שח – לקניה
שמוליק דורינבאום

שמוליק דורינבאום

איש שיווק, מוזיקאי ואוהב לרוץ כ-50 ק"מ בחודש, (לא בטוח שאני נראה ככה אני יודע), אבל בתור שני כובעי התחביבים האלו, אני מכור לסאונד איכותי. ולכן, אחרי שבחרתי בעצמי כל זוג אוזניות אלחוטיות בהתאם לצרכים שלי, החלטתי לשתף את כל מה שאני יודע על הבחירה הנכונה ביותר עבור הצורך הנכון ביותר.