אוזניות לאקס בוקס

האקס בוקס מציע חוויית גיימינג מושלמת, אבל מסתבר שגם אותה אפשר לשדרג. אוזניות לאקס בוקס הן עולם שלם, הכולל דגמים משובחים שניתן לחבר לקונסולות על מנת ליהנות מסאונד מיטבי. במדריך הבא נציג בפניכם את חשיבות הבחירה הנכונה של אוזניות למכשיר הפופולארי, ונציג בפניכם את אופני החיבור והדגמים המומלצים יותר.

היתרונות של אוזניות לאקס בוקס

אוזניות לאקסבוקס עשויות להיות רעיון מצוין מכמה בחינות. כאשר האוזניות הן איכותיות, חוויית השימוש באקסבוקס יכולה לעלות פלאים. חשבו למשל על אוזניות גיימינג לאקסבוקס, בהן תרגישו כל קול היטב ולא תהיו מוסחים מרעשי הסביבה שבוודאי אפשריים. זה נכון על אחת כמה וכמה במקרה של אוזניות עם מיקרופון לאקס בוקס, שיכולות להוסיף למשחקים את אפשרות התקשורת עם שחקנים אחרים. כדי להיות מותאמות באופן מלא לדפוסי המשחק השונים, קיימות אוזניות שמציעות בין היתר השתקה אוטומטית של הצ'טים הקוליים במידת הצורך, חוגה הנמצאת ממש על גבי גוף האוזניות ועוד.

כמובן שבעת רכישת אוזניות אקסבוקס, אתם עשויים להקל מאוד על החיים עליכם ועל הסובבים אתכם. תשכחו מכל אותם תרחישים בהם מישהו מבני המשפחה גוער בכם להפחית את עוצמת הקול של מסך הטלוויזיה, ואת העימותים הלא נעימים שעלולים להתפתח במצבים אלו.

אוזניות לאקס בוקס במגוון עיצובים

אוזניות הפכו במהלך השנים לפריט עיצובי של ממש, וניתן לראות לכך עדות ניצחת גם עבור אוזניות של אקסבוקס. החל מאוזניות המגיעות במגוון צבעים וצורות ועד לאוזניות ממותגות – למשל, אוזניות עם סמל פרארי על גביהן – השמיים הם הגבול גם מהבחינה הזו. ניתן בהחלט להוסיף את מראה האוזניות לרשימת השיקולים שיש לקחת בחשבון טרם ההצטיידות באוזניות עבור הקונסולה המצליחה.

איך לחבר אוזניות לאקסבוקס?

אתם יכולים לבחור בין כמה סוגי אוזניות עבור מכשיר האקס בוקס שלכם. הראשונה היא אוזניות אלחוטיות לאקסבוקס מבית החברה או דרך דגם תואם, המיישרות קו עם ההעדפה של רבים לקנות אוזניות גיימינג אלחוטיות. לחלופין אפשר לחבר את האוזניות למכשירי אנדרואיד, iOS או Windows 10 דרך בלוטות'. חשוב לבדוק מראש איך לחבר אוזניות בלוטוס לאקסבוקס, אם בכלל, על פי הדגם הספציפי של המכשר. חיבור אוזניות בלוטוס לאקסבוקס אינו אפשרי, למשל, במכשירי Xbox One.

אפשרות אחרת היא לחבר אוזניות חוטיות "רגילות" לבקר המכשיר, בעזרת תקע שמע די סטנדרטי (3.5 מ"מ). שימו לב שאם אתם בוחרים באפשרות הזו, חשוב לראות מהו התקן של שקעי השמע – CTIA או OMTP – מכיוון שתקן OMTP נחשב לפחות אידיאלי מבחינת חוויית ההאזנה או רמת החיבור למכשירי אקס בוקס (אתם עלולים להיתקל למשל בשיבושים במהלך שיחות הצ'ט דרך המכשיר). אבל אל דאגה, תוכלו למצוא בצורה די פשוטה מתאם אוזניות לאקסבוקס שמבצע את ההמרה בין התקנים.

מכשירי האקס בוקס השונים מגיעים עם בקר, אותו תוכלו לחבר ישירות לאוזניות (בהנחה שהן תואמות למכשירים). אם יש לכם בקר אלחוטי מסוג Xbox Elite, תוכלו לבצע את המשימה של חיבור אוזניות לאקסבוקס דרך מתאם אוזניות הסטריאו של מכשירי Xbox One.

תכונות חיוניות אחרות

מעבר לאופן החיבור ולסוגיית ההתאמה של אוזניות לאקסבוקס, יש כמה פרמטרים אחים שכדאי להעניק להם תשומת לב. כדי לאפשר משחק רציף ככל שניתן, עם מינימום הפסקות בלתי רצויות של הטענה, מומלץ לבחור באוזניות עם אורך חיים גדול באופן יחסי: לדוגמה, אוזניות שמספקות כ-15-10 שעות רצופות של שימוש בין הטעינות.

מאותה סיבה בדיוק מומלץ לבדוק מהם זמני הטעינה של האוזניות, כלומר, מהו פרק הזמן הדרוש עד לטעינה מלאה של אותן אוזניות ל-xbox. יש אוזניות שאפשר לטעון תוך פחות משעה, ולקבל כמה שעות רצופות של משחק, ולעומתן כאלה שידרשו מכם המתנה ארוכה.

נוחות והתאמה אישית

דרישה חשובה אחרת בבחירת האוזניות היא נוחות מקסימלית, מתוך רצון למנוע הפרעה של האוזניות למשחק (גם כאשר יושבים בבית מול הספה, עשויים לזוז לא מעט במהלך משחק אקס בוקס אינטנסיבי מאוד).

בדקו שהאוזניות מתאימות לכם מבחינת גודל או צורה, או לכל הפחות מציעות אופציה לכיוונון מהיר ומדויק שלהן. המשקל הוא משתנה נוסף שנכנס לתוך משוואת הנוחות של אוזניות xbox, כאשר במישור הזה תוכלו למצוא מגוון דגמים בעלי משקל מינימלי. לא בהכרח הדגם הקל ביותר יהיה זה שהכי כדאי לרכוש, אבל בהחלט רצוי להעניק לו משקל מסוים.