אוזניות בוס 700 (Bose 700) עם מסנן הרעשים והעיצוב המושלם

אוזניות בוס 700 (Bose 700)

אז קיבלתי את אוזניות בוס 700 (Bose 700) במתנה מחברת Wix על פעילות חדשה שלהם עבור אלו המשתמשים בפלטפורמה המתחרה להם (WordPress). זה בסדר אם אין לכם מושג מה זה אומר, אבל היי, קיבלתי אוזניות בחינם והצלחתי ליהנות מהם וגם לעשות סקירה עליהם מבלי להרגיש את המחיר שלהם. (בין 1,400-1,100 ש"ח בחנויות השונות שאפרט בהמשך)

אז קודם כל צריך להבין שהם שיחקו אותה בכל רמה אפשרית של עיצוב, הרבה לפני אפל, הם ידעו איך להפוך את האוזניות שלהם ל"הכי לא מכני" שיש, כלומר, העיצוב הנקי שלהם בשילוב המכניקה העדינה, הצליחה לגבור (בעיניי לפחות) על רוב האוזניות בשוק היום, במיוחד שמדובר במשהו כזה אלגנטי ובמחיר לא זול בהשוואה לשוק.

סקירה של אוזניות בוס 700

העיצוב

אז כמו שהבנתם, העיצוב מעולה כי יש לו את הגימור ה"אפלי" שאנחנו רגילים ממכשירים של אפל אבל במותג שאנחנו לא כזה "קונים" יחסית. בדומה לסוגים אחרים של אוזניות בוס, אין ספק שעשו עבודה מאוד יפה עם העיצוב שלהם כדי להתאים למראה של המאה החדשה.

השמע

ללא ספק שמעתי טובים יותר, או יותר נכון "מעניינים" יותר אבל אלו אחלה אוזניות עם אחלה שמע, אחלה ווליום ובאמת מסנן רעשים בצורה הנכונה והמדויקת בהחלט. מאוד אהבתי לצאת איתם לסיבוב עם הכלבה כדי לראות כמה באמת אצליח להתרכז במוזיקה בלבד ולא ברעשים מסביב, גם לא בווליום גבוה. מעולה לכל אפשרות לדעתי.

מחיר Bose 700

ללא ספק מחיר אוזניות Bose 700 הוא גבוה יותר ממה שאנחנו מכירים: למשל, אוזניות אלחוטיות לסמסונג הן בערך באותם מחירים ובאיכות שמע הרבה יותר טובה, אבל עדיין, אם מצאתם אותם במחירי מציאה  אז בהחלט שווה את הדגם יותר מהרבה מאוד אוזניות אלחוטיות אחרות.

תזכרו שהכל מדובר בעניין של נוחות בשילוב של תקציב, כי אחרי הכל, מי שמכיר אותי יודע שאני אוהב הרבה יותר לרוב אוזניות שנכנסות לתוך האוזן ולא כאלו שעל האוזן ומרגיש מינימום ראפר ברחבי ישראל. אז שוב, הרבה עניין של נוחות בסיפור הזה כי במחירים האלה כולם טובים כמעט, אבל אני ללא ספק ממליץ עליהן. אהבתי כל רגע איתן ושמעתי איתן בימים האחרונים לפחות 5 שעות של מוזיקה בזמן הליכה / בית וכדומה. זהו אחד הדגמים היותר מומלצים של אוזניות אלחוטיות BOSE בעיניי.

סקירות חיצוניות מעולות לא פחות (ומפרגנות) של אוזניות BOSE 700

https://www.youtube.com/watch?v=YPln3JP_gKs

https://www.youtube.com/watch?v=7DMDA5pde-0

מקומות מומלצים לקנייה

אגב, זוכרים שאמרתי לכם שקיבלתי אותם במתנה כדי שאוכל לעשות את הקטע בערוץ היוטיוב שלי? (ערוץ שקשור לעולם תוכן שלי, ה-SEO) אז מוזמנים לראות את הUnboxing המצחיק שעשיתי ואת הסרטון המלא כאן:

https://www.youtube.com/watch?v=5EVfLVdNNg

יואב בן אריה
יואב בן אריה

איש שיווק, מוזיקאי ואוהב לרוץ כ-50 ק"מ בחודש, (לא בטוח שאני נראה ככה אני יודע), אבל בתור שני כובעי התחביבים האלו, אני מכור לסאונד איכותי. ולכן, אחרי שבחרתי בעצמי כל זוג אוזניות אלחוטיות בהתאם לצרכים שלי, החלטתי לשתף את כל מה שאני יודע על הבחירה הנכונה ביותר עבור הצורך הנכון ביותר.